O spoločnosti

Sme tu preto, aby sme zlepšovali životy ľudí.

Poslanie - Zmysel - Vízia

ConvaTec sa mení stále k lepšiemu. Výrobky spoločnosti ConvaTec už viac ako 30 rokov zosobňujú hľadanie nových prístupov a riešení pre kvalitnejší život našich pacientov. Tieto výrobky nie sú len výsledkom objavov, ale aj snahy robiť veci lepšie a pomáhať druhým. Snažíme sa spolupracovať s našimi zákazníkmi a nechávame sa nimi inšpirovať. Základné prvky našich riešení sú inšpirácia, inovácia a spolupráca. Veríme v neobmedzené možnosti zvyšovania kvality starostlivosti o našich pacientov. Meníme možnosti a sny v skutočnosť.

Vízia

Stať sa najuznávanejšou a najúspešnejšou spoločnosťou v odbore zdravotníckych technológií po celom svete...prekonávať našich konkurentov na celom svete rok čo rok.

Zmysel

Sme tu preto, aby sme zlepšovali životy ľudí.

Poslanie

Usilujeme o dokonalosť vo všetkom, čo robíme - predvídame potreby svojich zákazníkov a riešime ich s pomocou našich moderných technológií, výrobkov a služieb, ktoré sú najlepšie v odbore.

O spoločnosti ConvaTec

Spoločnosť ConvaTec s centrálou v Skillmane (New Jersey) je jedným z najväčších svetových výrobcov stomických pomôcok a produktov pre hojenie rán a inkontinenciu.

Na Slovensku boli stomické pomôcky a výrobky pre hojenie rán známe už pred rokom 1989. Odvtedy zastúpenie spoločnosti ConvaTec na Slovensku zaznamenalo niekoľko významných zmien. Spoločnosť ConvaTec má od novembra 2012 priame zastúpenie na Slovensku prostredníctvom spoločnosti Unomedical, s.r.o. v Michalovciach, ktorej je 100% vlastníkom.

Navigace