Nový výpust InvisiClose s penovou chlopňou

V priebehu roku 2017 bude spoločnosť ConvaTec meniť terajší výpustný systém na výpustných vreckách za inovovaný s penovou chlopňou pre lepšiu bezpečnosť. Pôjde o výpustné vrecká systému Natura+, Esteem+ a Esteem+ s tvarovateľnou technológiou.

Spoločnosť ConvaTec predstavuje nový výpustný systém InvisiClose® s penovou chlopňou, ktorá postupne nahradí súčasný výpustný systém InvisiClose® na všetkých výpustných vreckách jednodielneho systému Esteem+®  a dvojdielneho systému Natura+®.

Pri vývoji našich stomických pomôcok aktívne spolupracujeme s ľuďmi so stómiou a zdravotníckymi pracovníkmi, reagujeme na pripomienky a návrhy, ktoré môžu výrazne zlepšiť jednotlivé pomôcky a ich funkčnosť. Vďaka tomu sme zase o krok vpred a môžeme ponúknuť pomôcky, ktoré budú ľuďom so stómiou ešte viac vyhovovať.

Nový výpustný systém InvisiClose® s penovou chlopňou vám umožní:

  • dôkladné spojenie suchých zipsov bez veľkého tlaku
  • bezpečné uzatvorenie suchých zipsov budete počuť a cítiť v prstoch
  • nové rozložení výstužných prúžkov uľahčuje roztvorenie výpustu a vyprázdnenie vrecka
  • jednoduchšie očistenie výpustu
  • vďaka penovej chlopni sa výpust jednoduchšie roztvorí

Výpustné vrecká s novým výpustným systémom InvisiClose® s penovou chlopňou budú postupne nahrádzať terajší výpust počas celého roku a ako prvé to bude u vreciek dvojdielneho systému Natura+®.

Viac informácií o tomto výpuste sa môžete dozvedieť z materiálu na stiahnutie TU. V prípade potreby prosím kontaktujte naše zákaznícke centrum na bezplatnej telefonickej linke 0800 800 111.

Navigace