Esteem® + s tvarovateľnou technológiou

Jednodielny systém Esteem® s tvarovateľnou technológiou™

 

 


 


Esteem® s tvarovateľnou technológiou™ je PRVÉ a JEDINÉ jednodielne stomické vrecko, ktoré kombinuje výhody jednodielnej pomôcky s klinicky preukázaným hojením kože a ochranou pred podtekaním. Esteem® s tvarovateľnou technológiou™ je v súčasnosti dostupný ľuďom s kolostómiou a ileostómiou. Pre ľudí s urostómiou je stále k dispozícii Stomadress® Plus urostomické vrecko.

Tieto nové vrecká ponúkajú všetky benefity, ktoré majú vrecká :

  • nový, širší výpust uľahčuje vypúšťanie vrecka a jeho následnú hygienu, systém suchých zipsov je pevnejší a bezpečnejší
  • výpustné vrecko Invisicloce® je vybavené reverzným vrecúškom, do ktorej sa môže celý výpust schovať, prináša tak väčší pocit bezpečia a diskrétnosti (návod na použitie úschovného vrecka nájdete v letáku tu)
  • povrchový materiál je mäkší a príjemnejší na kožu, je vodeodolný a tiež saje pot
  • nový tvar filtra, jeho umiestnenie a vylepšená kompozícia zamedzujú upchávaniu, predlžujú životnosť, eliminujú zápachy a zamedzujú nafukovaniu vrecka

Čo stále zostáva je hojivá hmota Stomahesive®, ktorá je súčasťou vrecka a jedinečné trojvrstvové tvarovateľné adhezívum, ktoré sa jednoducho tvaruje pomocou prstov podľa veľkosti a tvaru stómie.

 

Tvarovateľná technológia™ vytvára tesné obomknutie okolo stómie, ktoré sa prispôsobuje veľkosti a tvaru stómie. Po kontakte s tekutinou adhezívna časť nabobtná a tzv.,,korytnačí” golier zvýši priľnavosť stomickej pomôcky. Výsledkom je potom dokonalá bezpečnopsť pred podtekaním a utesnenie.

V sortimente jednodielneho systému Esteem® s tvarovateľnou technológiou™ nájdete:

Uzavreté vrecká Esteem® s tvarovateľnou technológiou

K dispozícii je béžové, štandardné, s filtrom, s možnosťou tvarovania 20 - 30 mm, 30 - 40 mm alebo 40 - 50 mm.

 

Výpustné vrecká Esteem® s tvarovateľnou technológiou s bezsvorkovým uzáverom Invisiclose™

K dispozícii sú béžové a priehľadné, štandardné vrecká, s filtrom, s možnosťou vystrihovania od 20 - 30 mm alebo 30 - 40 mm.

  

 Ako Aplikovať jednodielny systém Esteem®s tvarovateľnou technológiou™ nájdete tu.

Bližšie informácie o produkte Esteem®s tvarovateľnou technológiou™ nájdete v letáku tu.

Ako správne uzatvoriť výpust InvisiClose® na výpustnom vrecku si prečítate TU.

Získaj vzorku zadarmo

Navigace