Žiadosť o vzorku

Žiadosť o vzorku

Táto stránka platí len pre vzorky produktov starostlivosti o stómiu.

Ak si prajete zaslať bezplatnú vzorku, vyplňte prosím tento krátky formulár nižšie. Po obdržaní formuláru Vám zavoláme, aby sme sa uistili o vhodnosti zvoleného výrobku pre Vaše potreby a aby sme zistili správnu veľkosť danej stomickej pomôcky. Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej StomaLinke 0800 800 111.

AKO ZAOBCHÁDZAME S INFORMÁCIAMI
Starostlivé zaobchádzanie s Vašimi osobnými údajmi je pre nás dôležité. Prosím, prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov, kde môžete nájsť podrobné informácie o tom, ako zaobchádzame s Vašimi osobnými údajmi a aké sú Vaše práva v oblasti ochrany osobných údajov. Aktuálne Zásady ochrany osobných údajov sú dostupné na našom webovom sídle http://slovakia.convatec.com/privacy-policy/. Radi by sme Vás občas kontaktovali s informáciami o iných výrobkoch a službách, novinkách a udalostiach, ktoré poskytujeme.

EMAIL
SMS
POŠTA
TELEFÓN

Zasielanie marketingových správ môžete kedykoľvek odhlásiť na bezplatnom telefónnom čísle 0800 800 111.

Táto stránka je prevádzkovaná v spolupráci s lekárňou, ktorá vám zašle vzorku zdravotníckej pomôcky zadarmo:

Pharex s.r.o.
Prieložtek 1
036 01 Martin

Zaslanie vzorky zdravotníckej pomôcky je v súlade s ustanoveniami o internetovom výdaji zdravotníckych pomôcok, v zmysle zákona č. 147/2001 Z. z. o reklame a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v zmysle zákona č. 362/2011 Z.z. o liekoch a zdravotníckych pomôckach a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v zmysle vyhlášky Ministerstva zdravotníctva SR č. 21/2012 Z. z. ktorou sa ustanovujú podrobnosti o internetovom výdaji liekov alebo zdravotníckych pomôcok, o spôsobe zverejnenia informácie o internetovom výdaji, o spôsobe balenia zásielky a jej prepravy a o spôsobe reklamácie

* povinné pole

Navigace