Zaregistrujte sa do me+™ a získajte vitamíny

CVT Zaregistrujte Sa Vitaminy

 Máte stómiu? 

MePlus.png Za úspešnú registráciu do programu me+ získate vitamíny na podporu imunity zadarmo.

 

K tomu, aby ste mohli okamžite využívať benefity programu me+, je potrebné vyplniť tento prihlasovací formulár, ktorý je navrhnutý tak, aby vám pomáhal žiť život, po akom túžite. Po registrácii Vám zavoláme, aby sme Vás privítali v programe a vysvetlili Vám, čo všetko zahŕňa podpora programu.


Výhody členstva

Váš podporný tím

  • - odborné poradenstvo a podpora
  • - tím produktových špecialistov a poradcov

Podpora na každý deň

  • - me+ recovery pohybový program
  • - prostredníctvom on-line brožúr máte k dispozícii celý rad odporúčaní, podpory a rád v oblasti životného štýlu, stravovania a voľného času

 

Bezplatná linka

0800 800 111

 
Máte otázky? Zavolajte nám na našu bezplatnú linku zákazníckeho centra Radim klub 0800 800 111 ešte dnes.

Spoločnosť Unomedical, s.r.o, ktorej majiteľom je spoločnosť ConvaTec, sa stará o ľudí so stómiou už niekoľko rokov. Zaradením sa do zoznamu našich zákazníkov získavate množstvo výhod, ktoré poskytujeme. V zmysle §13 ods. 1 písm. a) zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „Zákon“) a čl. 6 ods. 1 písm. a) nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“) udeľujem Spoločnosti Unomedical s.r.o., Priemyselný park 3, 071 01 Michalovce, IČO: 36597384 (ďalej len „prevádzkovateľ“) svoj dobrovoľný a výslovný súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov.

*Povinné/ý

 

 

Ako zaobchádzame s informáciami

Starostlivé zaobchádzanie s vašimi osobnými údajmi je pre nás dôležité. Prečítajte si, prosím, naše zásady ochrany osobných údajov, kde nájdete podrobné informácie o tom, ako chránime a používame vaše osobné údaje. Vyplnením vyššie uvedených údajov prehlasujem, že už som dovŕšil 16 rokov veku. V prípade záujemcov mladších ako 16 rokov, sa vyžaduje súhlas zákonného zástupcu.

Vždy máte možnosť odhlásiť sa z prijímania marketingových správ tým, že nás kontaktujete na čísle 0800 800 111, alebo e-mailom na adrese stomalinka@convatec.com. Môžete tiež kliknúť na odkaz „odhlásiť“ v päte e-mailov, ktoré dostanete.

* povinné pole