Dôležitá správa ohľadom koronavírusu

COVID-19

Vážení zákazníci,

 

vzhľadom na to, že koronavírus (COVID-19) sa neustále šíri po celom svete, zaviazali sme sa urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme vás v tejto neľahkej dobe podporili - vás, ľudí a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, ktorým slúžime.

Zameriavame sa na zabezpečenie zdravia našich zamestnancov a ich rodín, pretože je to rozhodujúce pre bezproblémové poskytovanie služieb a tovaru. Podnikáme mnoho rôznych krokov, aby sme všetkých udržali v bezpečí. Tieto kroky zahŕňajú napríklad meranie teploty, vykonávanie osvedčených hygienických postupov pri manipulácii s našimi výrobkami po celom svete a sociálneho dištancovania zamestnancov, u ktorých je možná práca z domu.

Taktiež spolupracujeme naprieč našimi globálnymi operačnými tímami a sme v úzkom kontakte s našimi partnermi, vrátane poskytovateľov logistiky a nákladnej dopravy tak, aby sme vám aj naďalej mohli zabezpečovať stabilné dodávky produktov.

ConvaTec zriadil špecializovaný tím zložený z manažérov a odborníkov naprieč všetkými krajinami, ktorý vedie a koordinuje naše úsilie. Náš tím dynamicky reaguje na túto situáciu a podniká rýchle kroky zaisťujúce maximálne bezpečie všetkých.

V mene svojich kolegov z celého sveta by som vás chcel uistiť, že sme odhodlaní čeliť tejto situácii. Cítime sa vám byť zaviazaní a aj naďalej budeme neúnavne pracovať na tom, aby sme vám poskytovali produkty a služby, ktoré potrebujete. Aktuálne informácie sa dozviete na tejto webovej stránke.

Medzitým, ak máte nejaké otázky, obráťte sa prosím na miestneho zástupcu spoločnosti ConvaTec, napíšte nám email na adresu stomalinka@convatec.com alebo nám zavolajte na bezplatné číslo 0800 800 111

Všetky potrebné kontakty nájdete tu: https://www.convatec.sk/kontakty/

 

Karim Bitar

Chief Executive Officer, ConvaTec

 

Pôvodné znenie správy nájdete tu: https://convatecgroup.com/about-us/covid-19-update/

 

SK_OC_stomia_covid19

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE OHĽADOM OCHORENIA COVID-19 PRE ĽUDÍ SO STÓMIOU

Aj v týchto časoch sme vám stomikom kedykoľvek k dispozícii, aby sme vám pomohli, zostavili sme nasledujúci súhrn užitočných informácií a odkazov.

Viac informácií about DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE OHĽADOM OCHORENIA COVID-19 PRE ĽUDÍ SO STÓMIOU