Zaregistrujte sa do programu me+™ a získajte časopis

OC_SK_Radim banner

 Máte stómiu? 

MePlus.png Zaregistrujte sa do programu me+ a  vráťte sa k činnostiam, ktoré Vás robili šťastnými.

 

Vyplnením tohto formuláru nám udelíte súhlas so spracovaním osobných údajov, čím umožníte našej spoločnosti Vás kontaktovať. Budeme s Vami na Vašej ceste životom so stómiou. 

K tomu, aby ste mohli  využívať program me+™, je potrebné vyplniť tento  formulár a udeliť nám Váš súhlas na spracovanie osobných údajov. 

Čo ponúka program me+™ ? 

Prostredníctvom programu me+™ Vás budeme podporovať na Vašej ceste životom so stómiou. Je to kompletný podporný program, ktorý Vám pomôže zotaviť sa a vybudovať si zdravé spojenie so svojou stómiou. Poskytne Vám produkty, ktoré potrebujete, tipy a rady, ktoré sa môžete naučiť používať a spoločenstvo, s ktorým môžete rásť.

me+™ starostlivosť
je o produktoch a príslušenstve, ktoré môžete potrebovať

me+™ podpora 
je Vaše spojenie s našimi špecialistkami zákazníckeho centra

me+™ spoločenstvo 
je Vaše spojenie s ostatnými, ktorí žijú so stómiou

me+™ odpovede 
poskytuje zdroje, ktoré potrebujete na zodpovedanie množstva otázok, ktoré ste sa pýtali a o ktorých ste ani nevedeli, že ich máte

me+™ recovery 
Vás prevedie rehabilitačným programom na posilnenie strednej časti tela

Viac informácií o programe me+™ nájdete TU. 

Služby v programe me+™ sú bezplatné.

Máte otázky? Zavolajte nám na našu bezplatnú linku zákazníckeho centra 0800 800 111 ešte dnes.

Na základe čl. 6 ods. 1 písm. a) nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“) udeľujem Spoločnosti Unomedical s.r.o., Priemyselný park 3, 071 01 Michalovce, IČO: 36597384 (ďalej len „prevádzkovateľ“) svoj dobrovoľný a výslovný súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov. 

*Povinné/ý

 

 

Ako zaobchádzame s informáciami

Starostlivé zaobchádzanie s vašimi osobnými údajmi je pre nás dôležité. Prečítajte si, prosím, naše zásady ochrany osobných údajov, kde nájdete podrobné informácie o tom, ako chránime a používame vaše osobné údaje. Vyplnením vyššie uvedených údajov prehlasujem, že už som dovŕšil 16 rokov veku. V prípade záujemcov mladších ako 16 rokov, sa vyžaduje súhlas zákonného zástupcu.

Vždy máte možnosť odhlásiť sa z prijímania marketingových správ tým, že nás kontaktujete na čísle 0800 800 111, alebo e-mailom na adrese stomalinka@convatec.com. Môžete tiež kliknúť na odkaz „odhlásiť“ v päte e-mailov, ktoré dostanete.

* povinné pole