Cestovný preukaz 

Cestovný preukaz 

OC_SK_Cestovný preukaz

Získajte cestovný preukaz a užívajte si cestovanie bez problémov  

 

Stoma travel pass 2 - LP

Neobávajte sa bezpečnostných kontrol pri cestovaní

Nedovoľte, aby vám obavy z bezpečnostných kontrol a osobných prehliadok na letiskách a v prístavoch predčasne pokazili radosť z dovolenky. Stiahnite si bezplatný cestovný preukaz ešte dnes a diskrétne upozornite na stómiu. 

Na letiskách a v prístavoch je bezpečnosť najvyššou prioritou, preto každý cestujúci musí prejsť bezpečnostnou kontrolou, osobnou prehliadkou a/alebo detektorom kovov. Táto povinná súčasť cestovania nie je pre nikoho veľmi príjemná, ale ak máte vyvedenú stómiu, môžete sa najmä pri osobnej prehliadkej cítiť trápne a neisto.

Stoma travel pass 3

Preto sme pre vás vytvorili cestovný preukaz 

Obsahuje stručné informácie o vašom zdravotnom stave. Tento cestovný preukaz si môžete zadarmo stiahnuť a vytlačiť, nosiť v kabelke, peňaženke alebo vo vrecku a pri kontrole ho diskrétne ukázať personálu letiska či prístavu.

Stoma travel pass 4

Užívajte si radosť z cestovania bez obáv

Aj keď vám cestovný preukaz neumožňuje obísť ani vyhnúť sa čakaniu na bezpečnostné kontroly, diskrétne upozorní na váš zdravotný stav a prispeje k dôstojnému priebehu osobnej prehliadky. A čo je najdôležitejšie, ochráni vás pred možnými nepríjemnými skúsenosťami a umožní vám užívať si radosť z cestovania hneď od začiatku.

Bezplatný  program me+ ponúka odborné rady a tipy na životný štýl pre každého, kto žije so stómiou.