Podpora

Program me+ je tu preto, aby sme vás podporili a poskytli vám správne produkty počas celého obdobia vášho života so stómiou.

OC_SK_Radim banner

Zaregistrujte sa do Zákazníckeho Centra a získajte časopis Radim ZDARMA

Ak náš časopis nepoznáte a chceli by ste ho pravidelne dostávať, zaregistrujte sa do Zákazníckeho Centra. Časopis vám budeme zasielať diskrétne zabalený priamo domov.

Program me+ vám okrem stomických pomôcok ponúka aj rady súvisiace so starostlivosťou o stómiu, ktoré vám pomôžu žiť plnohodnotný život.  

Nový život so stómiou vám môže dať pocit, že sa vám ten doterajší zmení. Je normálne mať množstvo pocitov a otázok. Ale toto všetko nebudete musieť riešiť sami. S našimi produktmi a bezplatnými službami programu me+ vám poskytneme podporu, inšpirácie, postrehy a nápady, ktoré budete potrebovať, aby ste mohli žiť váš vlastný život.

bezplatná linka: 0800 800 111

me+ into UK

me+ starostlivosť

Program me+ vám okrem stomických pomôcok ponúka aj rady súvisiace so starostlivosťou o stómiu.

Program me+ je tu preto, aby sme vás podporili a poskytli vám správne produkty počas celého obdobia vášho života so stómiou.

 

Program me+ vám okrem stomických pomôcok ponúka aj rady súvisiace so starostlivosťou o stómiu, ktoré vám pomôžu žiť plnohodnotný život. 

Veríme, že vás charakterizujú vaše záujmy, koníčky, priatelia a ostatné veci, ktoré vás robia jedinečným, a nie vaša stómia. Sme tu, aby sme vám pomohli vrátiť sa späť k tomu, čo máte radi.

Poskytujeme vám pomoc a poradenstvo pri každom vašom kroku na ceste života so stómiou.

Zvyknúť si na život so stómou si vyžaduje čas – niekedy je ťažké prísť na to, odkiaľ začať. S programom me+ vám odpovieme na všetky otázky, ktoré sa budete chcieť v nasledujúcich týždňoch po operácii spýtať. V prípade akýchkoľvek nejasností nám môžete kedykoľvek zavolať. Náš me+ tím zahŕňa:

  • produktových špecialistov,
  • kvalifikované sestry,
  • odborné poradenstvo so skúsenými poradcami.

Sprievodcovi životom  ľudí so stómiou sme zhrnuli všetky potrebné informácie. 

me-plus-support.jpg

me+ odpovede

online resources.JPG

Online podpora vám pomôže žiť život so stómiou.

Je prirodzené, že v začiatkoch života so stómiou budete mať veľa otázok, a preto sme vytvorili program "me+ odpovede", ktorý je pravidelne aktualizovaný. Je navrhnutý tak, aby vám poskytol najaktuálnejšie informácie, ktoré budete pri živote so stómiou potrebovať na získanie dôvery a dosiahnutie komfortu – všetko na jednom mieste a prístupné kedykoľvek budete potrebovať. me+ odpovede zahŕňajú:

  • Starostlivosť o stómiu
  • Návody na aplikáciu stomických pomôcok
  • Výživa a stravovanie
  • Životný štýl