Žiadosť o vzorku - Soft Convex

Ak si prajete bezplatné zaslanie vzorky produktu Soft Convex, vyplňte,  prosím, nižšie uvedený krátky formulár.

Chceli by ste sa niečo opýtať? Zavolajte nám do nášho zákazníckeho centra Convatec Radim klub na telefónne číslo 0800 800 111.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o starostlivosti o stómiu neváhajte nás kontaktovať na našej bezplatnej linke 0800 800 111.

*Povinné/ý

Ako zaobchádzame s informáciami

Starostlivé zaobchádzanie s vašimi osobnými údajmi je pre nás dôležité. Prečítajte si, prosím, naše zásady ochrany osobných údajov, kde nájdete podrobné informácie o tom, ako chránime a používame vaše osobné údaje.

Vždy máte možnosť odhlásiť sa z prijímania marketingových správ tým, že nás kontaktujete na čísle 0800 800 111, alebo e-mailom na adrese stomalinka@convatec.com. Môžete tiež kliknúť na odkaz „odhlásiť“ v päte e-mailov, ktoré dostanete.

Táto stránka je prevádzkovaná v spolupráci s lekárňou, ktorá Vám zašle vzorku zdravotníckej pomôcky zadarmo:

Pharex s.r.o.

Záhradná 557/3

038 04  Bystrička

Zaslanie vzorky zdravotníckej pomôcky je v súlade s ustanoveniami o internetovom výdaji zdravotníckych pomôcok, v zmysle zákona č. 147/2001 Z. z. o reklame a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v zmysle zákona č. 362/2011 Z.z. o liekoch a zdravotníckych pomôckach a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v zmysle vyhlášky Ministerstva zdravotníctva SR č. 21/2012 Z. z. ktorou sa ustanovujú podrobnosti o internetovom výdaji liekov alebo zdravotníckych pomôcok, o spôsobe zverejnenia informácie o internetovom výdaji, o spôsobe balenia zásielky a jej prepravy a o spôsobe reklamáci

* povinné pole