Soft Convex 

Informácie o stomických pomôckach

OC_SK_Soft Convex banner

Pomôžeme vám nájsť dokonalú kombináciu pohodlia, bezpečnosti a ochrany.

OC_SK_Soft Convex
OC_SK_logo Eurotec

Sme hrdí na náš nový jednodielny konvexný stomický systém uzavretých, výpustných a urostomických vreciek. 

  • Mäkká penová vrchná vrstva a hladký
    konvexný tvar zaručujú, že toto adhezívum je pohodlné na nosenie.
  • Adhezívum šetrné k pokožke s plnou hydrokoloidnou hrúbkou 0,9 mm, bez pridaných syntetických kaučukov, ktoré dokáže veľmi dobre absorbovať vlhkosť.
  • Adhezívum je určené na použitie na
    neporušenú pokožku a je možné ho aplikovať aj na citlivú alebo podráždenú pokožku.

Colomate, Ileomate a Uromate sú jednodielne konvexné stomické systémy od Spoločnosti EuroTec. Soft Convex stomický systém je vhodný na stómie, ktoré sú umiestnené na úrovni kože alebo pod úrovňou kože, sú umiestnené v záhyboch kože, alebo tam, kde by pre rovnú podložku hrozilo
podtekanie.

UZAVRETÉ VRECKÁ SOFT CONVEX

COLOMATE je jednodielny konvexný systém uzavretých stomických vreciek od spoločnosti EuroTec. Stomické vrecká majú šetrnú a bezproblémovú priľnavosť k pokožke. Majú otvor pre stómiu, ktorý sa dá ľahko roztiahnuť.

Adhezívna hmota je okrúhleho tvaru, je mäkká a konvexná, preto je určená na stómiu na úrovni alebo pod úrovňou pokožky alebo pre prípad, keď rovná podložka podteká.

Adhezívum najlepšie priľne, ak je pokožka ešte mierne vlhká. Pre lepšie priľnutie potrebuje nejaký čas. Nie je potrebné ho vopred zahriať.

Viac o produkte Colomate sa dozviete TU. 

OC_SK_Soft Convex
Colomate logo.PNG
EuroTec Ileonate Main Web
Ileomate logo.PNG

VÝPUSTNÉ VRECKÁ SOFT CONVEX

ILEOMATE je jednodielny konvexný stomický systém výpustných vreciek. Lepiaca plocha je z mäkkého materiálu, ktorý je príjemný pre pokožku. Okrúhlu alebo oválnu konvexnú podložku je možné vystrihnúť do požadovaného tvaru a veľkosti.

Je mäkká a konvexná, preto je určená na stómiu na úrovni alebo pod úrovňou pokožky alebo v prípade, keď rovná podložka podteká.

Otvor podložky je pružný a ľahko naťahovateľný. Vrecká majú kontrolné okienko a mäkký netkaný materiál z vonkajšej strany. 

Viac o produkte Ileomate sa dozviete TU. 

UROSTOMICKÉ VRECKÁ SOFT CONVEX

UROMATE je konvexný systém urostomických vreciek od spoločnosti EuroTec, ktoré majú urostomické vrecká šetrnú a bezproblémovú priľnavosť k pokožke. Okrúhlu
alebo oválnu konvexnú podložku je možné vystrihnúť do požadovaného tvaru a veľkosti.

Je mäkká a konvexná, preto je určená na stómiu na úrovni alebo pod úrovňou pokožky alebo v prípade, keď rovná podložka podteká.

Otvor podložky je pružný a ľahko naťahovateľný. Vrecká majú kontrolné okienko a mäkký netkaný materiál z vonkajšej strany.

Viac o produkte Uromate sa dozviete TU. 

OC_SK_uromate
Uromate logo.PNG