Zaregistrujte sa a získajte výhody programu me+™ s pravidelným zasielaním časopisu Radim zadarmo

me+™ podpora

Program me+™

Prihláste sa do zákazníckeho centra ešte dnes a získate pravidelné zasielanie časopisu Radim zadarmo s najnovšími informáciami z oblasti starostlivosti o stómie a veľa iného.

Aktuálne číslo Radim 2022 Získajte časopis zadarmo

 

 

 

.

radim_klub_logo.png

 

 

 

.

Viac informácii nájdete v letáku

.

sutkova

Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás počas pracovných dní

PONDELOK - PIATOK
od 8.00 do 16.30

(v prípade neprítomnosti sa vám ozve záznamník)

Zavolajte nám na bezplatnú linku zákazníckeho centra 0800 800 111

Viac info TU

 

.

me+Logo_361_withTrademark and hand

.

program me+

Prihláste sa do zákazníckeho centra a môžete začať využívať všetko, čo ponúka program me+ - od štartovacej taštičky až po ostatné služby a servis. 

me+™ je viac ako len vynikajúce produkty - poskytuje pomoc a rady, aby ste dokázali žiť svoj vlastný život aj so stómiou.

me plus.jpg

.

Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás.

Program me+™ je tu preto, aby sme vás podporili a poskytli vám správne produkty počas celého obdobia vášho života so stómiou.
Program me+™ vám okrem stomických pomôcok ponúka aj rady súvisiace so starostlivosťou o stómiu, ktoré vám pomôžu žiť plnohodnotný život.
Veríme, že vás charakterizujú vaše záujmy, koníčky, priatelia a ostatné veci, ktoré vás robia jedinečným, a nie vaša stómia. Sme tu, aby sme vám pomohli vrátiť sa späť k tomu, čo máte radi.

lifestyle Ostomy me+ green webbanner
me+ logo for website

Naučiť sa žiť plnohodnotný život so stómiou vyžaduje správne vzdelanie, konzultácie a podporu. S programom me+ sa s týmto všetkým nemusíte vysporiadať sami. Získajte výhody programu me+. Je to jednoduché, stačí zavolať na bezplatné číslo 0800 800 111 alebo sa registrujte ZADARMO tu!

Zaregistrujte sa zadarmo