Program me+ recovery poskytuje poradenstvo o význame pohybu po operácii s vyvedením stómie.

Toto je tretia fáza programu me+™ recovery – Fialová fáza: Dostávame sa do kondície.

Pokiaľ už vykonávate cviky z 2. modrej fázy s istotou a hladko, je čas prejsť k cvikom z 3. fialovej fázy. Do tejto fázy sa môžete dostať už niekoľko týždňov po operácii. Pri cvičení berte do úvahy váš aktuálny zdravotný stav, poprípade iné zdravotné ťažkosti, a postupujte opatrne, neprepínajte sa. Ak máte nejaké pochybnosti, neváhajte kontaktovať vášho lekára alebo zdravotníckeho pracovníka. 

Cviky zahrnuté v programe sú vhodné pre každého, špeciálne pre tých, ktorí prekonali rozsiahlejšie operácie brucha alebo majú vyvedenú stómiu. Sú ľahké a môžete ich všetky vykonávať v pohodlí domova.

Ak máte akékoľvek otázky alebo máte záujem o brožúru programu me+ recovery s cvikmi jednotlivých fáz, kontaktujte nás v zákazníckom centre Radim klub na našej bezplatnej linke 0800 800 111.

Fáza 3 - videá

Úvod do fialovej fázy 3 programu me+™ recovery
me+™ recovery Fialová fáza 3 – Chrobák
me+™ recovery Fialová fáza 3 – Pritiahnutie hlavy k hrudi v ľahu
me+™ recovery Fialová fáza 3 – Superman
me+™ recovery Fialová fáza 3 – Zakopávanie nôh
me+™ recovery Fialová fáza 3 – Vzpažovanie
me+™ recovery Fialová fáza 3 – Zdvíhanie zo sedu
me+™ recovery Fialová fáza 3 – Mostík na boku
me+ recovery purple Maria

"V spoločnosti ConvaTec sme radi, že vám môžeme pomôcť žiť aktívny a zdravý život. Dôležité je, aby ste mali situáciu pod kontrolou. Sami poznáte svoje telo najlepšie a so správnou podporou môžete prevziať úplnú kontrolu nad svojou rekonvalescenciou."