Program me+ recovery poskytuje poradenstvo o význame pohybu po operácii s vyvedením stómie.

Začíname prvou z troch fáz programu me+™ recovery: 1. zelená fáza: Základy

Začnite s touto fázou už v nemocnici a pokračujte po príchode domov. Táto fáza je tiež východiskovým bodom, ak ste nikdy predtým nerobili žiadne cviky na brucho, a tiež vtedy, ak ste operáciu podstúpili pred rokmi. Cvičte pohyby po jednotlivých fázach, berúc do úvahy váš zdravotný stav. Ak máte nejaké pochybnosti, neváhajte kontaktovať zdravotníckeho pracovníka.

Cviky zahrnuté v programe sú vhodné pre každého, špeciálne pre tých, ktorí prekonali rozsiahlejšie operácie brucha alebo majú vyvedenú stómiu. Sú ľahké a môžete ich všetky vykonávať v pohodlí domova.

Ak máte akékoľvek otázky alebo máte záujem o brožúru programu me+ recovery s cvikmi jednotlivých fáz, kontaktujte nás v zákazníckom centre Radim klub na našej bezplatnej linke 0800 800 111.

Fáza 1 - videá

Úvod do I. zelenej fázy me+™ recovery
me+™ recovery - Bezpečný pohyb
me+™ recovery Zelená fáza 1 – Stred tela
me+™ recovery Zelená fáza 1 – Naklonenie panvy
me+™ recovery Zelená fáza 1 – Kolená
me+™ recovery Zelená fáza 1 – Ramená v sede
me+™ recovery Zelená fáza 1 – Dvíhanie kolena v sede
me+™ recovery Zelená fáza 1 – Hojdanie v stoji
me+™ recovery Zelená fáza 1 – Vstávanie zo sedu
me+ recovery derek block quote

"V spoločnosti ConvaTec sme radi, že vám môžeme pomôcť žiť aktívny a zdravý život. Dôležité je, aby ste mali situáciu pod kontrolou. Sami poznáte svoje telo najlepšie a so správnou podporou môžete prevziať úplnú kontrolu nad svojou rekonvalescenciou."

Cviky z 1. zelenej fázy vykonávajte počas 4 až 6 týždňov. Cvičte pravidelne každý deň. Až sa budete cítiť pripravení, pokračujte v 2. modrej fáze.